Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Komik
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Kadın-Erkek

Reklam Oluşturun

Kapalı KonuKadın-Erkek

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
comandante Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 09/Ekim/2007
Bölüm: İşletme(İÖ)
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 59
Tesekkür: 11
Rep: 27
Mesajın Direkt Linki Konu: Kadın-Erkek
    Gönderim Zamanı: 04/Mart/2008 Saat 13:07
Kadınlar hiçbir zaman hiçbirşeyi kısa kesmezler...sündürmekte üzerlerine yoktur...mesela bir arkadaştan matematik defteri isteyen bir kız ile bir erkeği inceleyelim...

ayşe nurcandan mat defteri isteyecek...

"canım naber? 2 gündür nerelerdesin bakiim?:)) ozledik valla.ama yarın okula geliyosun dimi? şey dicektim mat. defterini getirebilir misin geliyosan?"

emre melihten isteyecek...

"yrn mat deftrini getirsene"

peki nurcanın ayşeye cevabına ne demeli?160 karakter dolmazsa ölürsün di mi nurcan?

"tabii getiririm ayşecim ne demek.gerçi biraz eksikler var ama o kadar önemli değil.geliyorum şekerim ya sıkıldım artık evde.yarın araşır konuşuruz bi ara..byeee"

halbuki melihin cevabı asildir...yavşatmaz konuyu...

"tamam"

-------
bir de şöyle bakalım...ali ve ayşe vesikalık fotoğraf çektirecekler...ali abisiyle konuşuyor.ayşe ablasıyla...

ali--- abi vesikalık fotoğraf çektircem.
abisi---napim terapi mi istiyosun benden?
...resim çektirilir...
ali--- abi maymun gibi çıktım
abisi---tipin o...

ayşe---bugun vesikalık çektireceğim, fön çektirmem lazım, makyaj yapmam lazım. ne giysem bilmiyorum ki.
abla---şunu giy, bunu giy, şunu sür, şöyle yap, hedede hödöde..
...resim çektirilir..
abla: ne oldu sen resim çektirdin mi?
ayşe---çektirdim ama ya boynum aslında garip çıktı sanki, fazla mı yana eğdim bilmiyorum halbuki çok düşünmüştüm bunu. aslında ücüncü seferde tam olmuş gibiydi ama onda da burnum kötü çıktı..
abla: aslında saçını şöyle yapsaydın da hedeni bikbikle sekillendirseydik..

--------

ve berber- kuaför olayı...kadınları kuaföre gitmeleri tam bir işkencedir erkekler için...kuaföre gittiğini farkedersin.
" ay yaa çirkin olmuş hemen göze batıyo di mi onda farkettin sen hemen"

farketmezsen zaten öl yani...dünya üzerinde bundan büyük kabahat yoktur...bir bayan kırıklarını almış ve sen bunu farketmemişsin.yatcak yerin yoktur senin...

ali ve ayşe bu sefer de kuaföre gidiyorlar...

ablası--- ah sekerim saçini mi kestirdin? ne kadar güzel olmussun!!! 
ayşe--- ay sahi mi söylüyorsun? ben pek emin olamiyorum. ay çok mu kisa oldu acaba...??
ablası--- amaaan ne alakasi var. benim yüzüm bu kadar genis olmasa ayni kesimi bende denerdim. benim su saçim klasik oldu artik, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
ayşe--- ay yapma allah askina nesi varmis yüzünün.... bak söyle suralarindan kat verdirsen, harika olur!! benim de boynum uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptirirdim.
ablası--- ah sekerim sende bir alemsin. keske benimde boynum seninki gibi olsa. en azindan su çökük omuzlarimin dikkat çekmesini engellemis olurdum.
ayşe---ayol sen ne diyorsun?.. senin gibi omuzlari olsun isteyen bir sürü kiz var... giydigin her sey sana öyle yakisiyor ki.. birde benim su kisa kollarima bak. omuzlarim seninkiler gibi olsaydi, giydigim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu?
.....vs .....vir vir vir, dirdirdir...

abisi--- saçini mi kestirdin sen ya?
ali--- evet
abisi---yolunmuş tavuğa dönmüşsün be olum
ali---sagol abi...

düzdür aliyle abisi...hayatla o kadar meşgullerdir ki hiç bir diyalog gereğinden fazla uzamaz...

-----
ve alışveriş...

abisi: waayy kravat ne güzel ne kadara aldın?
ali: indirimden aldım. 5 lira
abisi: hadi lan. nerden aldın? ben de alayım.

abisi: waayy kravat ne güzel ne kadara aldın?
ali: 85 lira
abisi: yuh bea. mal mısın olum? o kadar para verilir mi? babam sana çalışıyo zaten.alt tarafı kravat.

ablası: aaa ne güzel şapka ne kadara aldın?
ayşe: 5 lira. salı pazarında gördüm aldım hemen
ablası: hmm.ama o kadar para verilmez şapkaya...

ablası: aaa ne güzel şapka ne kadara aldın?
ayşe: 275 lira. .......mağazasından aldım
ablası: inanmıyorum yaa, ne güzel.ben de gitmeliyim oraya...

-------

olay bunda ibaret arkadaşlar...ama asıl fark şudur...

erkek; kadını hayatının bir köşesine koyar diğer köşeye takımını koyar ve hayatına aynen devam eder

kadınsa; hayatını bir köşeye koyar erkeği hayatı yapar...

Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var...
Aşk-ı sadık benim, Mecnun'un ancak adı var...
suzi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 04/Kasım/2007
Bölüm: İngilizce Öğretmenliği
Gönderilenler: 1212
Tesekkür: 276
Rep: 679
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mart/2008 Saat 16:23
kapanış güzel olmuş değerimizi bilin valla

hem bi de o ilk örnekteki bayanlar arasında geçen matemetik defterini istemeden önce söyledikleri cümlele sosyalleşmenin gereğidir, ölürmüsünüz nasılsın naposun deseniz? direk dalar mısınız deftere getir diye? olmas öyleWink
o suyu kirletmeye kıçın yetmez
kafanı daldır zoilus,
kafanı!
martialis
dont_pain Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 18/Ağustos/2007
Bölüm: Hukuk
Gönderilenler: 2971
Tesekkür: 393
Rep: 826
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mart/2008 Saat 20:37
kapanış çok süper olmuş..
beni görsen belki anlayamazsın
içlenir gizli gizli ağlarsın
eğer ben yalnızsam yanılmışsam
elimden tut yoksa düşeceğim
yağmur beni götürecek yoksa beni.
türkçeci Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 25/Ağustos/2007
Bölüm: Türkçe Öğretmenliği(İÖ)
Gönderilenler: 3804
Tesekkür: 487
Rep: 1219
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mart/2008 Saat 22:13
bence saçma bişi yane buna muhabbet etmek denir konuyu uzatmak fln deil ki... ne olmuş arkadaşının halini hatrını soruosa ? gereksiz bişi yaa ama kapanış güsel :)
gözlerimizi uzaklıklar değil ki yalnız,
göze alamadığımız yakınlıklar da acıtır..
ve gözleri ancak gözler bağışlayabilir..
    haydar ergülen
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:41900
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:38552
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:351386
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın göz yanılmaları...!Resim Kutusuninest12306/Temmuz/2017-02:345377
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Autocad,ansys,solid works,catiaYazılım,Web,Grafik,3d Tasarım ve Programlamaninest12306/Temmuz/2017-02:33890
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KARTLARI İÇİN SON 2 AYUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:323299
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın işte yılın ödüllü fotoğrafları..Sanatsal Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:32594
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Abi balığa limon sıkılır mı yaKarikatürlerninest12306/Temmuz/2017-02:23692
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Mazda'dan Müthiş Konsept: ShinariTeknoloji ve Bilimninest12306/Temmuz/2017-02:22705
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın I want to pLay Game Türkiye iLe KonuşuyoR.. =)Komik Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:211189
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın eshot haritası (tüm otobüs hatları)Ulaşımninest12306/Temmuz/2017-02:209000
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın " Seni andığımda gonca gül tüter "Forumlu Şairlerninest12306/Temmuz/2017-02:19463
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Torbalı-Buca Arası Ulaşım İçin YardımUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:133378
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Satılık Orjinal Absinthe.Genelninest12306/Temmuz/2017-02:0715497
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Üniversitelilere part-time iş imkanları !İş İlanlarıninest12306/Temmuz/2017-02:063247
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 1,891 Saniyede Yüklendi.