Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Video kutusu >Ciddi Videolar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: cumhuriyet kadını yokediliyorrrr

Reklam Oluşturun
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Kapalı Konucumhuriyet kadını yokediliyorrrr

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
cymer Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 21/Şubat/2008
Bölüm: İşletme
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 561
Tesekkür: 83
Rep: 213
Mesajın Direkt Linki Konu: cumhuriyet kadını yokediliyorrrr
    Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 14:04
Evet canım bunu çok güzel bi noktaya getirdi birazda cumleyı bir değişik şekline getirmek gerekirse

tüm açık kadınlar gercekten modern mı

şeklinde bi soru çıkabilir karşımıza ayrıca gazetenın yapmiş olduğu reklamnlar birlikte değinmemiz gereken bi nokta daha olduğuna ınanıyorum.

Erdogan örtü dedi herkes örtüye düşman kesildi çunku sıyaset olarak goruldu pekı ortuye hayır dıyenlerde siyaset yapmiş olmuyorlarmı asıl erdoganın yapmiş olduğunu iddia ettiklerını kendılerı uygulamiş olmuyor mu? arada gidenlerde bizim şevket dolu sevecen kadınlarımız oluyor.

laiklik der der durulur laiklik içerisinde görüşlere saygı var ise o zaman kendınızle çelişkiye düşmeyınde bu ınsanlarda görüşlerini istedıklerı gibi yaşasınlar.
Ey sevgili! Sevgili, hayatın sırrı budur,
Âb-ı hayat dediğin sırlı, sihirli, sudur.

EDEP!!!!   EDEP!!!!    EDEP!!!
tesekkür edenler: DeNizLiLi sialnur
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 14:04
BEN ALLAH A İNANIYORUM DİYEN HERKESİ İKNA EDEBİLECEK YETERLİ BİLGİMİZ VE BELGEMİZ VAR AMA...'onların gözleri o kadar körleşmiş ki bu imkansız oluyor..
tesekkür edenler: cymer Zatoichi
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 14:11
Orjinalini yazan: uA_deu

Orjinalini yazan: DeNizLiLi

onlar sadece tayyip e muhalefet ettiklerini sanıyor. ne yaptıklarının nasıl bir vebal altına girdiklerinn fakında değiller..tarihçiyle 2 saat dekanla 1 buçuk saat kavga ettim bu yüzden..iki dersten de kalmış durumdayım...
değmez abi yapma bence bi daha [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />

tartıştıktan sonra öğrendim ama dekan olduğunu
değer abi değer bu işin hesaplaşma kısmı var diğer tarafta Allah sorcak benm emirlerime karşı gelindi gönderdiğiğm dine dil uzatıldı hanginiz çıktınız ve ne söylediniz diye hanginiz inandıklarınızı savundunuz die...

ama şunu unutma ki her doğru her yerde söylenmez !

Düzenleyen DeNizLiLi - 09/Mart/2008 Saat 14:12
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 14:14

onlar sadece tayyip e muhalefet ettiklerini sanıyor. ne yaptıklarının nasıl bir vebal altına girdiklerinn fakında değiller..tarihçiyle 2 saat dekanla 1 buçuk saat kavga ettim bu yüzden..iki dersten de kalmış durumdayım...
değmez abi yapma bence bi daha [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />

tartıştıktan sonra öğrendim ama dekan olduğunu [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
değer abi değer bu işin hesaplaşma kısmı var diğer tarafta Allah sorcak benm emirlerime karşı gelindi gönderdiğiğm dine dil uzatıldı hanginiz çıktınız ve ne söylediniz diye hanginiz inandıklarınızı savundunuz die...
ama şunu unutma ki her doğru her yerde söylenmez !

sen bare yapma abi..doğru heryerde söylenebilsin diye değil mi uğraşımız...ğretim görevlilerini görüyoruz dekanları rektörleri..eskiden bende senn gibi düşünüyordum..artık değişti...baksana tepemize binmeye başladılar sınıflarda propaganda yapmaya başladılar...iiçim elvermiyor..
tesekkür edenler: cymer Zatoichi
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 14:27
benim de aynı be kardeşim ingilizcesinden inkılapçısına , eğitimcisinden birçok hocasına kadar vurudkça vuruyorlar ama naparsın elden ne geliyor ? hani bi söz vardır "mühür kimdeyse süleyman odur " diye. bırakalım  da sessizlik konuşsun artık !
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 14:43

benim de aynı be kardeşim ingilizcesinden inkılapçısına ,
eğitimcisinden birçok hocasına kadar vurudkça vuruyorlar ama naparsın
elden ne geliyor ? hani bi söz vardır "mühür kimdeyse süleyman odur "
diye. bırakalım  da sessizlik konuşsun artık !

sessizlikk...

Tel tel ve iplik iplik dikseler de ağzımı;
Tek ses duysalar; Allah... Yoklayanlar nabzımı.

böyle bir sessizlik olur inşallah...

tesekkür edenler: DeNizLiLi sialnur cymer Zatoichi
_aycha_ Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 08/Mart/2008
Bölüm: Türkçe Öğretmenliği(İÖ)
Gönderilenler: 1205
Tesekkür: 165
Rep: 417
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 16:17
gerçekten çok iyi bi reklam olmuş...kısacık bir reklam ama olabilecekleri de çok iyi özetlemiş...bu reklamı düşünüp hazırlayanların eline sağlık...
Arkadaşlar!
Dışarıda bir şeyler oluyor farkında mısınız??
Uykuda olanları sarsın, uyandırın. Herkese söyleyin, yakında ışıklar kesilebilir.
Karanlıkta ne yapacaksınız???
Yılmaz GÜNEY
Fredd Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 18/Aralık/2007
Gönderilenler: 1592
Tesekkür: 351
Rep: 865
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart/2008 Saat 20:02
ilk defa gördüm ben de bu reklamı ... Cumhuriyet gazetesi yine süper bir reklam yapmış... durumu çok iyi özetlemiş her zaman ki gibi..

emeği geçenlere helal olsun
İzmirin Karşıyakalıları,
Sizleri muhabetle selamlarım.
Ben Bütün İzmir ve İzmirlileri severim.
Güzel İzmir'in temiz kalpli insanlarınında beni sevdiklerinden eminim.

11.10.1925

ATATÜRK
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:51691
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:411584
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:38857
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:351828
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın göz yanılmaları...!Resim Kutusuninest12306/Temmuz/2017-02:345932
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Autocad,ansys,solid works,catiaYazılım,Web,Grafik,3d Tasarım ve Programlamaninest12306/Temmuz/2017-02:331219
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KARTLARI İÇİN SON 2 AYUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:323566
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın işte yılın ödüllü fotoğrafları..Sanatsal Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:32992
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Abi balığa limon sıkılır mı yaKarikatürlerninest12306/Temmuz/2017-02:23737
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Mazda'dan Müthiş Konsept: ShinariTeknoloji ve Bilimninest12306/Temmuz/2017-02:221000
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın I want to pLay Game Türkiye iLe KonuşuyoR.. =)Komik Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:211251
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın eshot haritası (tüm otobüs hatları)Ulaşımninest12306/Temmuz/2017-02:209228
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın " Seni andığımda gonca gül tüter "Forumlu Şairlerninest12306/Temmuz/2017-02:19686
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Torbalı-Buca Arası Ulaşım İçin YardımUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:133568
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Satılık Orjinal Absinthe.Genelninest12306/Temmuz/2017-02:0716778
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Link Değişimi
Link Değişimi
Taksi Programı izmir   

Bu Sayfa 2,188 Saniyede Yüklendi.