Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Güncel >Türkiyeden Haberler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Emniyet'te cemevi alarmı

Reklam Oluşturun
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Emniyet'te cemevi alarmı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Konu: Emniyet'te cemevi alarmı
    Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 15:26
Kim gelirse gelsin fikirlerim değişmez demedim; orada söylediğim gelen adama göre sözlerimi değiştirmem anlamında biraz da dikkatli okuyalım Denizlili..

Ayrıca moderatör oldum diye tartısırken geri adım atarım veya üslubum yanlış olur da uyarı alırım diye düşünmem, yanlış varsa uyarı verilir zaten...

Bence de girme zaten tartısmaya dün gece bitirmiştik tartısmayı bugrayla :))
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 15:01
bir moderatöre yakışmayacakbir üslüp kullanıyorsun Cano . ben yönetici olsam sana kesin bir uyarı verirdim . az daha sakin :)

ayrıca kim gelrise gelsin fikirlerim değişmeyecek demek sabit fikirli olduğunu , değişime açık olmadığını gösterir.  bunun için de tartışmaya gerek bile yoktur.

neyse ben fazla maydonoz olmayayım tartışmanıza gene de :)

Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
by_jeem!!! Açılır Kutu Gör
Forum Kurdu
Forum Kurdu
Simge

K.Tarihi: 25/Ağustos/2008
Gönderilenler: 2959
Tesekkür: 699
Rep: 1681
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 14:42
heyyyy gidi dünya..

önceden cem evinde amniyet alarmı olurdu..

simdi emniyette cemevi alarmı..

nerdennn nereye..

tıpkı tayyibin belediyebaskanıyken karaca ahmet dergahını yıkmak istemesi

basbakanken alevilere sirin gözükmek i.çin iftar düzenlemesi gibi...:D:D
YA SEV YA BADABA DU!!!
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:48
Bekliyeceğiz ve göreceğiz ne kadar oturmuş o bilinç..
Mouth For War Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 17/Ağustos/2008
Gönderilenler: 804
Tesekkür: 44
Rep: 110
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:43
Bence bunların üstesinden geliniyor yavaş yavaşta olsa ben bunu görüyorum herşey hop deyince hemen olmuyor ama yakın tarihten  bildiğimiz acı olaylar yaşanmayacak kadar hoşgörü ve bilinç hiç değilse  oturmaya başlamış he bitmiş değil ama hiç değilse eskiye göre iyi bu bir gerçek bunu ben iktidara veya ülkeye bağlamıyorum açıkcası insan ilişkileri ve eğitime bağlıyorum daha cok.
[IMG]http://img336imageshackus/img336/4705/sm74wb7ds5hq2gd3lhqw0" />
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:39

Ben çok basit bir soru sordum ama.. Hadi sende bende bir taraf olmayalım ama bu tarafları inceleyelim..

Neden şimdiye kadar olan olaylarda bir taraf provake oldu?

Bu o kadar basit bir soru ki..

Benim derdim bu ve bunun da cevabını verdim; hoşgörüsüzlük ve farklı olana anlayış göstermemek bunun nedeni..

Yoksa bende taraf olalım demiyorum, herkes kendini yaşasın özgürce kimse kimseye herhangi bir konuda baskı yapmasın hoşgörü hakim olsun..

Ama bu ülkede herşey bu kadar tozpembe değil bunun farkındayım..
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:34
ben bunu biliyorum zaten  sadece yazdıgın bir iki kelime kırdı beni.. şimdi  tarafların oldugunu bilmek  taraf tutmak zorunlulugu belirtmiyor onu diyorum ya bende işte baştan beri ..bazen masum hareketler kitleleri etkilemiyor mu? bizde buna alet olmayalım demek istedim sadece. 
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:30

Haklısın ki Ben ta en başta senin yazdıgına bişe dememiştim, alaycı bi şekilde yazan başkasınaydı mesajım ama sen girdin muhabbete, ayrıca ben bu ülkede tarafların oldugunu biliyorum bildigim için herşeye tozpembe bakamıyorum.. Ve evet ayrıca sünnilerin bir kısmını kastettigim de ortada olan birşey çünkü eger senin dedigin gibi bir şey yazmıs olsaydım hem onu ayrıca belirtmezdim hem günlük hayatımda beraber oldugum insanlar onlar olmazlardı anlaşılmıştır umarım.

Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:22
can şimdi ilk hatayı şurda yapıyorsun kardeşim kelime oyunu yapmıyorum verecek cevap diyorsun hala ben burda alevilerinde verdiği zararları yazmaya çalışıp birşeyler yazamadıgımdan laf fırsatcılıgı yaptıgımı düşünüyorsun..sen başta aleviler diyorsun burada hepsini kastettiğini sende bende biliyoruz  kardeşim şimdi düşün  hiç alevi yok mudur ki kötülük yapanda  yazarken sana iyi hoş geliyor ... sonra sünniler diyorsun simdi  karsılıklı 2 insan toplulugu oldu aleviler derken herkeste sünniler diyince bir kısmı mı?  ayrıca burda kimse kimsenin adamlıgını sorgulayacak hakka sahip değildir bunu belirtmeme gerek yok sanırım simdi ben bu konusmaya baslarken bütün olarak ele aldım ama sen  alevi-sünni diyerek saldırdın desek daha doğru olur en baştan oku istersen ayrıca dediğim gibi eğer  sen ona onu yaptın ben sana bunu yaptım muhabbetine girmeye calısmıyor kimse bunu ben yazdıklarımı baştan okuyunca defalarca anlıyorum burda amaç gerilim yaratmak değildir sonuçta burada yazdıklarımızı okuyan insanlar aaa kavga çıkmış tabirini kullanır hoş değilki biz sürekli beraber olan insanlarız bilmem ben mi yanlısım
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:12
Sen okumayı da bilmiyorsun heralde! Veya okudugunu anlayamıyorsun.

İnsanları ayırmasını bilirim, ADAM olanlar bir kenardadır gözümde.

Orada sünniler derken hepsini kastetmediğim ortada, hepsini kastetsem bu ülkede senle ben oturup konuşamayız, günlük hayatımı bilen insansın izmirde çevremde alevi var mı? Sadece 2-3 tane..

Sünniler yaptı derken neden hepsini kasttettigimi düşündün? Neden söyleyim mi? Verecek cevabın olmadığı için çözümü bana saldırmakta buldun.. Senin bu yaptıgına fırsatçılık denir.. Kelime oyunlarıyla saldırmak denir ve bu da kendine adam diyene yakışmaz.

Karşıma kim çıkarsa çıksın sözlerimi değiştirmeyeceğimi bilir herkes. Sende bu kadar zamanda öğrenemediysen bundan sonra da öğrenmene gerek yok..
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 02:05
şov yapmıyorum  bak yazdıklarına  tabiki çok iyi sünnilerde var iyi insanlar vs şimdi birincisi bunu diyen bir insan ondan önce yazdıklarıyla  sünniler şöyle yapıyor sünniler böyle yapıyor  diye yaptıkların ki ben bunlara ne şov ne reklam diyorum bunlar benim için acıdır sen inan inanma  o önemli değil ancak sen hem bunları sıralayıp yakınıyorsun sonra birde ardından onları yazıyorsun ilk önce toptan bir  laf atıyorsun sonrada tam zıttını söylüyorsun sanırım seninde anlamını bildiğin enseye göre traş bu olsa gerek kardeşim
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık/2008 Saat 01:58
Tahammül etme o zaman. Gerçi tahammül etmezsen ne olacak boş lakırdı!

Enseye göre tras yapmak ne demek açıklasana bana bi! Kim oldugunu sanıyorsun ki bu lafı söylüyorsun bana?

Kimin hoşuna gitmiyor diye bir hareketten bir söylemden vazgeçmişiz söylesene?

Ya adamakıllı yorumlar yap sov yapmayı bırak yada hiç yazma!
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:515576
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:412146
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:381135
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:352075
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın göz yanılmaları...!Resim Kutusuninest12306/Temmuz/2017-02:346264
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Autocad,ansys,solid works,catiaYazılım,Web,Grafik,3d Tasarım ve Programlamaninest12306/Temmuz/2017-02:331409
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KARTLARI İÇİN SON 2 AYUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:323788
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın işte yılın ödüllü fotoğrafları..Sanatsal Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:321172
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Abi balığa limon sıkılır mı yaKarikatürlerninest12306/Temmuz/2017-02:23815
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Mazda'dan Müthiş Konsept: ShinariTeknoloji ve Bilimninest12306/Temmuz/2017-02:221151
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın I want to pLay Game Türkiye iLe KonuşuyoR.. =)Komik Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:211318
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın eshot haritası (tüm otobüs hatları)Ulaşımninest12306/Temmuz/2017-02:209409
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın " Seni andığımda gonca gül tüter "Forumlu Şairlerninest12306/Temmuz/2017-02:19955
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Torbalı-Buca Arası Ulaşım İçin YardımUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:133800
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Satılık Orjinal Absinthe.Genelninest12306/Temmuz/2017-02:0717655
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Link Değişimi
Link Değişimi
Taksi Programı izmir   

Bu Sayfa 0,467 Saniyede Yüklendi.