Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Genel >Tartışma
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Çubukçu'dan 'Öğrenci Andı' Açıklaması

Reklam Oluşturun

Çubukçu'dan 'Öğrenci Andı' Açıklaması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 789
Yazar
yasakbölge Açılır Kutu Gör
Mod Asistanı
Mod Asistanı
Simge
Ege Üniversitesi

K.Tarihi: 01/Eylül/2009
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 2333
Tesekkür: 137
Rep: 321
Mesajın Direkt Linki Konu: Çubukçu'dan 'Öğrenci Andı' Açıklaması
    Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 02:20
Orjinalini yazan: CaNo

Bu forum sitesi zaten benim arkadas ortamım o yüzden kullandıgım keilmeleri pek özenle seçmiyorum sizler zamanla alışırsınız.. Anlayan çıkar beni..

600 yıl olayına gelince yine aynı şeyi tekrarlıyorum kaç yıl dünyayı titreten bir devletti?

Ayrıca Osmanlıyı da Türk olarak nitelendirmeyin..

ya sana tek önerim var...osmanlının yıkılma dönemi diye geçen dönemi  dikkatlice bir incele...anlarsın o zaman kaç yıl titrettiğini dünyayı....

*iletişimimizde bir kopukluk olduğu kanısındayım...yazdıklarımı ya sen anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum((ki gayet iyi anlatttığımı düşünüyorum))...

*neyse dediğim gibi konuyu ben kendi adıma uzatmak istemiyorum..iyice zıvanadan çıktı....bence eline yüzüne bir su vur ..:)((bu da bir öneri sadece))

iyi forumlar olsun...

Ege Üniversitesi
SibelCHE Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Aralık/2008
Gönderilenler: 1215
Tesekkür: 284
Rep: 720
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 02:22

Osmanlı'nın 600 yıllık geçmişinin olması 600 yıl boyunca dünyayı titrettiği anlamına gelmez.Titrettiyse fatih ve kanuni döneminde titretmiştir, o da 100 sene bile yapmaz..

Bu arada mesajları ben sildim ( kendi mesajımda dahil olmak üzere ) konu dağılmasın =)
Kendi kimliğini ötekinin varlığına göre konumlandırmak hastalıktır. Kimliğini yaşatman için sana bir düşman gerekiyorsa, senin kimliğin hastalıklıdır.
virusizmir Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
B.A.G.S.

K.Tarihi: 17/Eylül/2009
Bölüm: Türkçe Öğretmenliği(İÖ)
Gönderilenler: 1656
Tesekkür: 84
Rep: 180
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 02:26
Evet fark ettim mesajını okudum, cevap yazdım ve mesajların 2'si de kayboldu :)

Ayrıca Dünya'yı titretmekten kasıt yalnızca Fatih ve Kanuni döneminde yapılanlarsa günümüz devletlerinin hepsi fasa fiso olmaz mı :) O şeyleri yapabilen kim var şimdi. Herkes diğer devletlerin arkasından kuyusunu kazıyor, riyakarlık yapıyor. Nerede o günkü Osmanlı? Yok. 100 yıl da olsa yapılmış, bir daha da öyle bir dönem olmaz :)
Manitaya olan sevdamız aşksa armaya olan sevdamız ibadettir..!
SéMt-i âLâ BUCA!!!
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 02:33
Orjinalini yazan: yasakbölge

Orjinalini yazan: CaNo

Bu forum sitesi zaten benim arkadas ortamım o yüzden kullandıgım keilmeleri pek özenle seçmiyorum sizler zamanla alışırsınız.. Anlayan çıkar beni..

600 yıl olayına gelince yine aynı şeyi tekrarlıyorum kaç yıl dünyayı titreten bir devletti?

Ayrıca Osmanlıyı da Türk olarak nitelendirmeyin..

ya sana tek önerim var...osmanlının yıkılma dönemi diye geçen dönemi  dikkatlice bir incele...anlarsın o zaman kaç yıl titrettiğini dünyayı....

*iletişimimizde bir kopukluk olduğu kanısındayım...yazdıklarımı ya sen anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum((ki gayet iyi anlatttığımı düşünüyorum))...

*neyse dediğim gibi konuyu ben kendi adıma uzatmak istemiyorum..iyice zıvanadan çıktı....bence eline yüzüne bir su vur ..:)((bu da bir öneri sadece))

iyi forumlar olsun...

incele demekle olmaz ki varsa bildiğin paylaşacaksın.. yoksa tartısmanın ne anlamı kalır?

yazdıklarında anlayacak bir taraf gerçekten bulamadım o yüzden kusura bakma..

önerilerini de kendine saklamanı rica edeceğim..
virusizmir Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
B.A.G.S.

K.Tarihi: 17/Eylül/2009
Bölüm: Türkçe Öğretmenliği(İÖ)
Gönderilenler: 1656
Tesekkür: 84
Rep: 180
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 02:40
Neyse Sibelche daha sık cevaplarla bir tartışma beklemiştim ama böyle de iyiydi. Yatmam lazım artık erken kalkacağım yarın. Sağol fikirlerin için. iyi akşamlar herkese.
Manitaya olan sevdamız aşksa armaya olan sevdamız ibadettir..!
SéMt-i âLâ BUCA!!!
yol Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge
'je est un autre'

K.Tarihi: 27/Ekim/2009
Gönderilenler: 342
Tesekkür: 27
Rep: 79
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 16:00

Orjinalini yazan: virusizmir

Karşındakinin yazdıklarına saygı göstermeyi öğrenirsen bir gün cevap veririm sana da. Boş şeyler. Kime göre neye göre? Devam neyse.

%1000000000........ katılıyorum sana dostum...saygı göstermeyi bilmiyen bir insanı muhattap alamaya değmez

Canoooo saygısız herif sus lanLOL
Ne kadar çok elimiz varmış meğer
İlkin, senin elinle tutuşan benimki
Sonra çocuklarınki
Gençlerinki
Tekel işçilerininki
Sonra, ellerin elleri...
yol Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge
'je est un autre'

K.Tarihi: 27/Ekim/2009
Gönderilenler: 342
Tesekkür: 27
Rep: 79
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım/2009 Saat 16:02

Orjinalini yazan: virusizmir

Ben tarihe çok meraklıyımdır ve epey de bilirim merak etme. Hangi Türk devletinden bahsedelim sen seç :)

her bir türk devleti çağ açmış çağ kapatmış...hangi çağdan bahsetsek ki acaba...:P

((bu arada ben de tarih  hastasıyımdır...)):D

LOLLOL
Ne kadar çok elimiz varmış meğer
İlkin, senin elinle tutuşan benimki
Sonra çocuklarınki
Gençlerinki
Tekel işçilerininki
Sonra, ellerin elleri...
yalnizdut Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 16/Haziran/2010
Bölüm: Turizm ve Otel İşletmeciliği (MYO)
Gönderilenler: 0
Tesekkür: 0
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Haziran/2010 Saat 19:49

FATURA ONLİNE YAZILIM SİSTEMLERİ

TÜRKİYENİN HER YERİNE  SINIRSIZ FATURA ÖDEMESİ YAZILIM SİSTEMİ  VERİLECEKTİR.

KÜÇÜK BİR SERMAYE İLE HAYATINIZIN İŞİNİ KURABİLİRSİNİZ.

KURACAĞINIZ İŞ YERİNDE

1.ELEKTRİK

2.SU

3.İNTERNET

4.AVEA,TURKCELL,VODAFON

5.TELEKOM

6.DOĞALGAZ

7.VERGİ,SGK,BAĞKUR

8.HAVALE,EFT

9.DİJİTURK,D-SMART

10.KREDİ KARTI ÖDEMESİ

BU İŞLEMLERİN TÜMÜNÜ YAPABİLİRSİNİZ.AYRICA GECİKMİŞ FATURA İŞLEMLERİDE YAPILABİLMEKTEDİR.

İŞTE KÜÇÜK SERMAYE İLE KURACAĞINIZ BU İŞTE GELİR DÜZEYİNİZ VE TOMLUMSAL PRESTİJİNİZ KISA SÜREDE  ARTACAKTIR.

.

NOT; 2 .ADET BANKO,2-ADET BİLGİSAYAR LCD MONİTÖR.1-ADET YAZICI -2 ADET OTURMA GURUBU-1.ADET VİTRİNLİ EVRAK DOLABI-2 ADET KOLTUK

300X70 BOYUTUNDA TABELA –CAM YAZILARI-5000 ADET MAKBUZ-1000 ADET KARTVİZİT-FİRMANIZA ÖZEL LOGO            

VE SINIRSIZ TAHSİLAT İÇİN LİSANSLI YAZILIM SİSTEMİ  DAHİL        

6.500 TL YE ANAHTAR TESLİM İŞ YERİNİZİ KURUYORUZ.         

BU İŞİ KURMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN AŞAĞIDA TELOFONDAN TAMER BEY İLE İLETİŞİME GEÇMELERİ RİCA OLUNUR

0538 358 46 94                                      
LOKMAN HEKİM
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 789

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:411120
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:38589
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:351493
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın göz yanılmaları...!Resim Kutusuninest12306/Temmuz/2017-02:345508
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Autocad,ansys,solid works,catiaYazılım,Web,Grafik,3d Tasarım ve Programlamaninest12306/Temmuz/2017-02:33940
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KARTLARI İÇİN SON 2 AYUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:323387
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın işte yılın ödüllü fotoğrafları..Sanatsal Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:32674
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Abi balığa limon sıkılır mı yaKarikatürlerninest12306/Temmuz/2017-02:23710
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Mazda'dan Müthiş Konsept: ShinariTeknoloji ve Bilimninest12306/Temmuz/2017-02:22807
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın I want to pLay Game Türkiye iLe KonuşuyoR.. =)Komik Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:211214
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın eshot haritası (tüm otobüs hatları)Ulaşımninest12306/Temmuz/2017-02:209040
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın " Seni andığımda gonca gül tüter "Forumlu Şairlerninest12306/Temmuz/2017-02:19529
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Torbalı-Buca Arası Ulaşım İçin YardımUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:133452
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Satılık Orjinal Absinthe.Genelninest12306/Temmuz/2017-02:0716170
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Üniversitelilere part-time iş imkanları !İş İlanlarıninest12306/Temmuz/2017-02:063352
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Link Değişimi
Link Değişimi
Taksi Programı izmir   

Bu Sayfa 2,172 Saniyede Yüklendi.