Anasayfa Anasayfa >Kültür-Sanat >Sinema >Diziler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: LOST

Reklam Oluşturun
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

LOST

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 15161718>
Yazar
gilraén Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 06/Eylül/2007
Bölüm: Hukuk
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 902
Tesekkür: 44
Rep: 100
Mesajın Direkt Linki Konu: LOST
    Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:44
bi dakka bu adamin açik yakasindan bana bişey el salladi
ALTİN KOLYEE Dead
Fredd Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 18/Aralık/2007
Gönderilenler: 1592
Tesekkür: 351
Rep: 865
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:46
Orjinalini yazan: dont_pain

resim için sagol fıraaaaaattt HeartLOL

reca efenim LOL
İzmirin Karşıyakalıları,
Sizleri muhabetle selamlarım.
Ben Bütün İzmir ve İzmirlileri severim.
Güzel İzmir'in temiz kalpli insanlarınında beni sevdiklerinden eminim.

11.10.1925

ATATÜRK
Fredd Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:47
Orjinalini yazan: gilraén

ALTİN KOLYEE Dead

kro mu demek istedin Ermm LOL
İzmirin Karşıyakalıları,

11.10.1925

ATATÜRK
gilraén Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:49
walla kro mro bilmem ben altin kolyesi war bunun tüm iğrençliğiyle gözler önünde zaten dizinin ilk bölümündeki açilin ben doktorum tawirlarindan anlamaliydim ruhunun derinliklerinde bir türkün yattiğini LOL
dont_pain Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 18/Ağustos/2007
Gönderilenler: 2971
Tesekkür: 393
Rep: 826
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:49
Orjinalini yazan: gilraén

ALTİN KOLYEE Dead

babanesi düğünde takmıştır massallah niyetineLOLLOL
beni görsen belki anlayamazsın
içlenir gizli gizli ağlarsın
eğer ben yalnızsam yanılmışsam
elimden tut yoksa düşeceğim
yağmur beni götürecek yoksa beni.
Fredd Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:51
yada kate takmıştır fln hani sürekli bakınca aklına gelsin die Tongue
İzmirin Karşıyakalıları,

11.10.1925

ATATÜRK
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:53
Orjinalini yazan: Fredd

yada kate takmıştır fln hani sürekli bakınca aklına gelsin die Tongue

gelmez olsunConfusedLOL
gilraén Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:54

bence şeydir o yaa tiki kizlar takiyo ya hani elyazisi biçiminde o olabilir kate yaziyodur üstünde

yada kalp biçiminde kolyedir bi tanesinde jackin resmi vardir diğerinde de cani sıkıldıkça değişen babaannesi ay pardon karisi ve kate in resimleri olabilir hatta eski karisi bile olabilir hani bu jack ruh hastasi ya o açidan
Fredd Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:57
Orjinalini yazan: dont_pain

gelmez olsunConfusedLOL

aaa yazık ya jack e :D

belki onu kolye yi gilraen bilir bi ara jack singapur a mı ne gitmişti ya orada dövmeci kız vardı belki o vermiştir o kolyeyi :P jack aşık olmuştu ona , zar zor unuttu sonra Ouch
İzmirin Karşıyakalıları,

11.10.1925

ATATÜRK
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 19:58
neyse arkadaslar görevimi yerine getirip artık baslığı daha fazla çığırından çıkarmamayı teklif ediyor, ve şimdiden anlayısınız için tesekkür ediyorum...
Fredd Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran/2008 Saat 20:00
rica ediyorum ve ben de geyiğe burada kendi açımdan nokta koyuyorum
 Censored

Düzenleyen Fredd - 07/Haziran/2008 Saat 20:01
İzmirin Karşıyakalıları,

11.10.1925

ATATÜRK
LaCiVeRt Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 01/Nisan/2006
Gönderilenler: 1055
Tesekkür: 28
Rep: 61
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart/2009 Saat 18:25
Lost konusu kayıplara karışmışTongue

Esasında 5. sezon biraz hayal kırıklığı yaratsa da -çekim hataları, şu an için mantık hataları, ve bazı oyunculardaki performans düşüklüğü (kate gibi)-
lost yine de baş tacımızdır, kıymetlimizdir izlenmeye değerdirTongue

Dün itibariyle 5. sezonun 9. bölümü yayınlanmış bulunuyor. Şu ana kadar izlediğimiz 9 bölümden anladığım(ız) tek şey karışık olan kafamın daha da karışmış olmasıdır. Yine de kendimce bir şeyler çizziktirecek kadar kazanımlarım olmuştur herhalde diyerek olaya giriyorumTongue

4. sezonun ve hatta 3. sezonun final bölümlerini hatırlayacak olursak 5. sezonun adaya geri dönüş üzerine olacağını zaten tahmin ediyorduk hatta biliyorduk. Bilmediğimizse, oceanic altılısının adaya nasıl, ne şekilde döneceği ve döndükten sonra nelerin olacağıydı.

Şimdi efenim bizim oceanic altılısı geri dönüş için kılıktan kılığa girerlerken, geride bıraktıkları zavallı halkımız da daldan dala konup zamandan zamana zıplıyormuş meğersem. Bir bakmışsın 1950lerdeler, bir bakmışsın 2000lerdeler bir bakmışsın antik çağa kadar uzanmışlar.
Devasa heykeller gördük sayelerinde,  hani şu kıyıdaki 4 parmaklı ayak var ya; ha işte o heykelin gövdesini başını gördük efenim. O kadar gitmişiz yaniBig%20smile

Neyse ki Lock amca adayı terkketi de halkımız da bu işkenceden kurtuldu. Pekii bu mu sadece, değil tabiki. Lock gider gitmez adadaki zaman 1974'te normal seyrine girdi. Aslında anormal ama bu kadar anormalliğin içinden bu bize pek normal geliyorBig%20smile

Ada dışındaki hayata dönecek olursak bizim sıyırık fizikçimiz faradayın annesi de bu işin içindeymiş, hatta bizim altılının dönüş yolunda rehberi olmuştur. Bu hanım teyzemizin belirlediği bir uçakla bizimkiler ada sahillerine doğru yol aldı. Bu dönüş yolunda bir iki sürprizle de karşılaşmadık değil. Söz gelimi Kate, Sayid ve Hurley önce mırın kırın etseler de henüz anlamadığımız bir şekilde gelip uçaktaki yerlerini aldılar. Bir sürpriz de kaptan pilottan geldi. Kaptanımız da meğersem Widmore'un gemi tayfasıyla gönderdiği Lapidus'muş...
Bu arada bizimkilerin dışında uçakta tabiki başka yolcular da vardır.
Neyse uçağımız ada koordinatlarına girdiği anda tahmin ettiğiniz gibi önce küçük sarsıntılarla bizi olaya hazırladılar. Felaket az sonraTongue
Sonra ani bir parlama -tıpkı lock amca gitmeden önce, adada yaşanılan durum gibi ki o durumlarda genelde zamanda yolculuğa çıkılıyordu- ve bizimkilerin bir kısmı hooopp kendilerini adada, vatan toprağında, buluyorlar. Bu durumu pek anlamadıysak da hadi neyse dedik, sağ salim döndüler ya o bize yeter dedik.
Ama sonradan anladık ki parlamadan sonra bizimkilerin bir kısmı ( Jack, Sayid, Kate ve Hurley) ada zamanına yani 1977'ye ışınlanmışlar; diğer bir kısmı da (Sun, Lock'ın hortlayan ölüsü ve Benjamin)  uçaktaki diğer yolcularla beraber normal zamanda adaya inmişler. Olamaz olamaaaazzzz, evet ben de biliyorum ama oldu işteBig%20smile

Yeni sorularımız da tam bu noktada başlıyor. Neden birbirlerinden ayrı zamana düştüler, onların ne günahı vardı. Hele Sun tam da Jin'e kavuşacağım derken Jinin kendisini 30 sene geriden takip ettiğini öğrenmesi hem bu akıllı kızımızda hem de bizde tam bir şok etkisi yaratmıştır. Üzüldük çok üzüldük ama olayı anlamaya çalıştıkTongue

Gördük ki 30 sene geriden gelen bizim diğer marabalardan Sayid 1977'de p.ç benjaminle tanışıyorTongue O zaman şöyle bir akıl yürütüyoruz: Benjaminin; Jack, kate tayfasıyla beraber 1977'ye gidememesinin nedeni o tarihte zaten orada bulunmasıdır. Bir kişi aynı anda aynı yerde hem çocuk hem de yetişkin olarak yaşayamayacağına göre bu bize pek mantıklı geliyor.
Aynı şekilde Sun'ın gitmemesinin nedeni de bence 1977'de Sun'ın da bebek  olarak ana adada bulunmasıdır.  Hatırlarsanız şu videolardaki doktor, 5'in 2'sinde bir bebeğe süt içiriyordu. İşte o bebek zannerdem bizim Sun'dırConfused

Bir başka iddiamsa Benjamin uçağa girmeden önce bir yerden Jack'i aramışta. Jack'e uçağa binmesini kendisini beklememesini söylemişti. Burda dikkat çekici bir şey daha vardı ki o da Ben'in yüzünün gözünün kan içinde olmasıydı. İşte burda bombayı patlatıyorum ve diyorum ki Benja'min Penny'yi öldürmüştür, Zira o an Penny benjamine oldukça yakın bir mesafedeydi. O yaralar da olası bir boğuşmadan hatıra kalmıştır.

Diğer bir iddiam da Hurley'in elindeki gitar Charlie'nin gitarıdır.

Bir başka iddiamsa Juliet, Kate kurban olsun sanadırBig%20smile

Şimdilik bu kadar, aklıma estikçe yazarım yine...:P

Her kırmızının kirlettiği sarıyı bir LaCiVeRt temizler...
tesekkür edenler: Zatoichi
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 15161718>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:51675
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:411580
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:38854
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:351825
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın göz yanılmaları...!Resim Kutusuninest12306/Temmuz/2017-02:345927
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Autocad,ansys,solid works,catiaYazılım,Web,Grafik,3d Tasarım ve Programlamaninest12306/Temmuz/2017-02:331216
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KARTLARI İÇİN SON 2 AYUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:323564
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın işte yılın ödüllü fotoğrafları..Sanatsal Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:32986
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Abi balığa limon sıkılır mı yaKarikatürlerninest12306/Temmuz/2017-02:23737
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Mazda'dan Müthiş Konsept: ShinariTeknoloji ve Bilimninest12306/Temmuz/2017-02:22999
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın I want to pLay Game Türkiye iLe KonuşuyoR.. =)Komik Resimlerninest12306/Temmuz/2017-02:211251
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın eshot haritası (tüm otobüs hatları)Ulaşımninest12306/Temmuz/2017-02:209227
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın " Seni andığımda gonca gül tüter "Forumlu Şairlerninest12306/Temmuz/2017-02:19686
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Torbalı-Buca Arası Ulaşım İçin YardımUlaşımninest12306/Temmuz/2017-02:133568
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Satılık Orjinal Absinthe.Genelninest12306/Temmuz/2017-02:0716778
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Link Değişimi
Link Değişimi
Taksi Programı izmir   

Bu Sayfa 2,375 Saniyede Yüklendi.