Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

İstatistik analiz & Ödev, Tez, Araştırma analizler

Nereden Yazdırıldığı: Ege Üniversitesi Forumu
Kategori: Bilim-Teknoloji
Forum Adı: Bilgisayar Teknolojileri
Forum Tanımlaması: 01001110
URL: http://www.egeuni.com/forum_posts.asp?TID=26431
Tarih: 26/Eylül/2018 Saat 12:30


Konu: İstatistik analiz & Ödev, Tez, Araştırma analizler
Mesajı Yazan: olric
Konu: İstatistik analiz & Ödev, Tez, Araştırma analizler
Mesaj Tarihi: 14/Nisan/2012 Saat 16:30
Uzman ve deneyimli istatistikçilerden oluşan kadromuz ile veri analizi konusunda ödev, tez ve araştırmalarınız için destek hizmetleri sağlayabiliriz. SPSS ve diğer istatistik paket programlarında istatistiksel analizler, özenle, eksiksiz ve çalışma amacınıza uygun olarak ihtiyaçlarınıza uygun bir zaman içerisinde tez yazım kurallarına göre yapılır, tablolaştırılır, yorumlanır ve raporlanır. Anketlerinize veya araştırma verilerinize ilişkin SPSS ve diğer istatistik paket programlarına veri girişi yapılır. Anket sorularınız araştırma konusu amacına en uygun biçimde hazırlanır, tasarlanır. 

2008 yılından itibaren istatistiksel veri analizi üzerine özelikle tıp, sosyal araştırma, ekonometri gibi bir çok alanda çalışmalar gerçekleştirdik. Kadromuzun, Türkiye'nin önde gelen sigorta ve finans sektörü kuruluşlarında istatistiksel veri analizi, raporlama, strateji ve planlama alanlarında çalışmış  kişilerden oluşmaktadır. Deneyimlerimiz sayesinde elde ettiğimiz bilgi birikimi doğrultusunda içerik yönünden eksiksiz, görsel kalitesi yüksek, bilimsel olarak tutarlı çalışmalar ile SPSS ve diğer istatistik paket programlarında anket tasarımı, veri girişi, veri analizi, yorumlaması, raporlaması ve sunulması konularında, araştırmacılara destek vermekteyiz. Bunun yanı sıra tez ve makalelere ilişkin teori (literatür) kısmının oluşturulması, kaynak desteği, analiz raporlarının tercihe göre İngilizce olarak hazırlanması gibi alanlarda yardımcı olabiliriz.

Tüm hizmetlerimizde çalışmalarınız kabul edilene kadar desteğimiz sürmektedir. Değerlendirme aşamasında talep edilecek düzenlemeler ve eklemeler ekstra bir ücret talep edilmeksizin en fazla iletildikten 2 iş günü sonra tamamlanmaktadır. 

Her tür konuya ilişkin çalışmalarınızın istatistiksel analizi için TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN bizimle telefon veya e-posta aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz. 

İletişim bilgileri:
Analitik Hizmetler Sorumlusu
GSM: 0536 633 60 79
e-mail: mailto:%20info@istatistiqsel.com - info@istatistiqsel.com
http://www.istatistiqsel.com - www.istatistiqsel.com


Hizmet Detayları;
Anket tasarımı ve veri girişi,
Uygun Analiz Türünün Belirlenmesi
Verilerin Düzenlenmesi (Frekans, Grafik, Histogram) 
Diyagram ve Grafikler
Çapraz Tablolar 
Örnekleme Seçimi
Tanımlayıcı istatistik tabloları,
Güvenilirlik Analizi, Faktör Analizi, Regresyon ve Korelasyon Analizi, Kovaryans analizi , Tek yönlü ve iki yönlü Varyans Analizi (ANOVA), Tek yönlü ve iki yönlü MANOVA,
T – Testi, i-Kare Testi, U Testi,
Chi-square test, Run testi, 
Mann whitney, Kruskal wallis, es extreme, Wald wolfowitz,
Median,Jonckheere Terpstra , Wilcoxon, Friedman,Cochrans Q,
Mc nemar, Sign, Marginal Homogeneity, Kendalls W testleri
Normal dağılım testleri , Zaman serileri analizi, Çok boyutlu ölçekleme, kümeleme analizi,
Parametrik olmayan testler.

Çalışmanıza ilişkin dokümanları mail yoluyla veya İstanbul'da istatistikçileriniz ile yapacağınız görüşme esnasında bize ulaştırabilirsiniz. 

İstatistiksel danışmanlık için hemen bilgi alın. Bize 0536 633 60 79 numaralı telefondan ya da mailto:info@istatistiqsel.com - info@istatistiqsel.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat